Szukaj na tym blogu

niedziela, 18 marca 2018

Domainator.pl - nowy dyskont domenowy na polskim rynku z nowatorskim podejściem do transakcji.

W drugiej połowie lutego 2018 r. uruchomiliśmy dyskont domen Domainator.pl - portal dla osób szukających atrakcyjnego adresu internetowego dla swojej działalności biznesowej, jak również prywatnej.
 
dyskont domenowy domen internetowych

Odsetek firm w Polsce nie posiadających własnej strony internetowej oscyluje w granicach 35% co wydaje się nieprawdopodobnym wskaźnikiem biorąc pod uwagę fakt, że żyjemy w czasach wszechobecnego internetu.
Wiele podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych zrozumiało jednak już, że posiadanie atrakcyjnej domeny internetowej to nie tylko kwestia prestiżu, lecz przede wszystkim możliwość dotarcia ze swoją działalnością do szerokiej grupy odbiorców. Stąd też usilnie poszukuje wymarzonego adresu w sieci. Poszukiwania niestety bardzo często okazują się bezowocne, gdyż najlepsze adresy dawno zajęte są przez podmioty zajmujące się podobną działalnością lub przez osoby działające na rynku transakcji domenowych, które żądają za nie niebotycznych, jak na polskie warunki, sum.

Dla wszystkich wymienionych wcześniej grup właśnie stworzyliśmy Domainator.pl - dyskont domen w pełnym tego słowa znaczeniu.
Oferujemy Państwu bazę prawie tysiąca domen internetowych gotowych do natychmiastowej sprzedaży po bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze ceny wywoławcze traktujemy jako punkt wyjściowy do owocnych negocjacji zakończonych umową sprzedaży wybranej przez Państwa domeny. Posiadamy adresy internetowe z wielu obszarów życia codziennego, systematycznie uzupełniamy nasze portfolio o kolejne pozycje. Przy sprzedaży domeny nie kierujemy się wyłącznie ceną, jaką chcielibyśmy osiągnąć za domenę - ważnym dla nas czynnikiem jest także kto nabywa daną domenę i jakie ma plany z nią związane. Chcemy, aby sprzedawane przez nas domeny wykorzystane zostały do generowania nowych, ciekawych treści w internecie lub by stanowiły wartość dodaną dla prowadzonych przez ludzi z pasją w pocie czoła biznesów. Pragniemy przełamać niemoc w nabyciu tej jednej jedynej wymarzonej domeny internetowej z powodu przeszkody do nie przeskoczenia - zaporowej ceny sprzedaży. Zbyt wiele atrakcyjnych adresów internetowych niestety właśnie z tej przyczyny pozostaje niewykorzystanych.

atrakcyjne ceny na domeny www

Dla osób, które nie dysponują środkami finansowymi na zakup wymarzonej domeny oferujemy możliwość jej wydzierżawienia na dowolny okres czasu ( tzw. leasing domeny ) za niewielką opłatą miesięczną. Jest to coraz popularniejsza w Polsce ( a od dawna praktykowana w USA czy Europie Zachodniej ) metoda na wejście w posiadanie interesującego nas adresu internetowego i sprawdzenie, czy nasz pomysł biznesowy w połączeniu z tą właśnie domeną "wypali" - i to bez angażowania na raz dużych sum pieniędzy.

Nie znalazłeś interesującej domeny w naszym portfolio - nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, przedstaw swój pomysł lub poprostu podaj nam nazwę adresu internetowego, którym jesteś zainteresowany. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w negocjacjach biznesowych, chętnie skontaktujemy się z właścicielem domeny i postaramy się nakłonić go do transakcji za cenę, którą będziesz w stanie zaakceptować.
Naszej oferty nie ograniczamy tylko i wyłącznie do domen polskich. Prowadzimy negocjacje na globalnym rynku domen, możemy pośredniczyć w sprzedaży adresu internetowego z dowolnym zagranicznym rozszerzeniem.


Jako podsumowanie chcielibyśmy przytoczyć Państwu nasze motto, którym kierowaliśmy się zakładając portal Domainator.pl : 

  "Każda wartościowa domena internetowa zasługuje na wartościową treść tworzoną przez interesujących ludzi pełnych interesujacych pomysłów"

promocje rejstracja domen internetowych

Brak komentarzy: