Szukaj na tym blogu

niedziela, 13 maja 2018

Jak skutecznie sprzedawać domeny na SEDO ? Jak wyróżnić się na tle konkurencji ?

Jak wyróżnić własną ofertę domen internetowych na tle konkurencji

Co mogę zrobić, by szybciej i skuteczniej sprzedać moje domeny poprzez portal SEDO ? W jaki sposób wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji ?

- Sprzedaż domeny zaczyna się już podczas jej rejestracji. Zastanów się zatem jeszcze przed rejestracją, dla jakiej grupy docelowej mogłaby ona być interesująca.

- Ustaw realistyczną cenę za domenę. Nic nie zniechęci potencjalnego klienta bardziej niż astronomiczna cena wywoławcza. Ustawiając cenę KUP TERAZ, oszczędzisz sobie długotrwałych negocjacji i prawdopodobnie szybciej sprzedasz wystawioną domenę. Jeśli masz problem z określeniem realnej ceny, portal SEDO oferuje usługę wyceny poprzez zatrudnionych ekspertów.

- Zaparkuj domenę na parkingu do czasu, aż nie zostanie sprzedana. Na stronie pod daną domeną będzie wyświetlana informacja, że adres jest na sprzedaż, a Ty do do czasu sfinalizowania transakcji będziesz zarabiał na umieszczanych na witrynie reklamach. Jeśli nadal używasz domeny, koniecznie zamieść na niej notatkę, że planujesz ją sprzedać.

- Skorzystaj z SedoMLS Premium - międzynarodowej sieci partnerów rejestrujących SEDO, w skład której wchodzi wielu partnerów premium. W tym celu w panelu klienta dokonaj aktywacji usługi.

- Jeśli posiadasz własną stronę internetową lub blog umieść na niej link do listy swoich domen wystawionych do sprzedaży. Możesz skorzystać z linka oferowanego przez portal dostępnego pod zakładką My Sedo / My Acoount / Account Settings.

- Aby jeszcze bardziej uwydatnić swoją ofertę możesz skorzystać z usługi Showcase. Więcej wiadomości o tejże usłudze już wkrótce.


Jeśli chciałbyś otrzymać informację na temat konfiguracji domen pod parking SEDO, zapraszamy tutaj.

Brak komentarzy: