Szukaj na tym blogu

sobota, 5 maja 2018

Czy można mieć więcej niż jedno konto użytkownika na parkingu domen SEDO ?

kilka kont na parkingu domen sedo

Czy mogę utworzyć więcej niż jedno konto na Sedo?

Powodów, dla których nieraz zastanawialiście się na temat założenia drugiego konta na SEDO, możnaby wymienić kilka. Niestety portal nie oferuje takiej możliwości.
Jeżeli chciałbyś oddzielnie zarządzać domenami z różnych obszarów tematycznych, masz możliwość stworzenia portfeli domenowych. Aby to zrobić, należy zalogować się na swoje konto klienta i otworzyć menu My Sedo / Domain Parking / Statistics Section. Po otwarciu menu przejdź na dół strony i użyj opcji „Create a new portfolio” ( utwórz nowy portfel ).

Aby dodać zawartość portfela, należy wybrać jedną lub więcej domen klikając w pole z lewej strony przy nazwie domeny. Gdy portfel jest już stworzony należy potwierdzić wybór przyciskiem „Save”. Jeśli chcesz dodać nowe domeny do istniejącego portfela lub usunąć pojedyncze domeny z portfela, możesz skorzystać z funkcji „Modify existing portfolio" (zmień istniejący portfel). Tutaj możesz użyć przycisków „Add" i „Remove", aby wprowadzić zmiany po wybraniu istniejącego portfolio z rozwijanego menu.

Aby całkowicie usunąć istniejące portfolio, wybierz odpowiedni portfel z menu rozwijanego i wszystkie domeny z tego portfela. Portfel można całkowicie usunąć, wybierając przycisk „Remove" (usuń).

Jeśli dopiero planujesz założenie konta na Sedo, tutaj dowiesz się jak tego dokonać.

Jeśli jesteś zainteresowany, na jakich alternatywnych portalach można zaparkować swoje domeny, kliknij tutaj.

Brak komentarzy: