Szukaj na tym blogu

wtorek, 1 maja 2018

Rejestracja konta na sedo.com - jak założyć darmowe konto na popularnym parkingu domen ?

jak zalozyc konto na parkingu domen sedo

Parkowanie domen to świetny sposób na zagospodarowanie nieużywanych adresów internetowych. Jeśli posiadamy domenę, na którą nie mamy jeszcze wypracowanego pomysłu lub poprostu czekamy na klienta, któremu chcielibyśmy sprzedać posiadany adres, warto dokonać przekierowania takiej domeny na któryś z istniejących parkingów i czerpać korzyści finansowe z wyświetlanych na stronie reklam.

Tym artykułem rozpoczynamy cykl poświecony parkowaniu domen na portalu sedo.com i powiemy Wam, jak utworzyć darmowe konto użytkownika.

Jak już wspomnieliśmy rejestracja na stronie jest całkowicie za darmo. Po wejściu na strone sedo.com w prawym górnym rogu znajdziemy przyciski LOGIN i REGISTER. Pierwszy sluży do logowania się na już istniejące profile użytkowników, drugiego użyjemy do założenia naszego nowego konta. Po kliknięciu w przycisk przejdziemy na strone na której podamy nasze dokładne dane kontaktowe. Po wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza na naszą skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z linkiem potwierdzającym rejestrację. Po kliknięciu w link konto zostanie aktywowane i od tego momentu można korzystać z większości usług serwisu.

Aby móc składać oferty jako kupujący musimy jeszcze opatrzeć nasze konto dodatkowym, również bezpłatnym, certyfikatem. Sedo samo nakieruje nas na odpowiednią stronę certyfikacji, gdy będziemy chcieli po raz pierwszy złożyć ofertę kupna na wystawioną na sprzedaż domenę.

Kolejne informację i odpowiedzi na pytania odnośnie poruszania się po serwisie już wkrótce.

Zapraszamy do podania adresu mailowego, by dołączyć do naszego newslettera. Tymsamym zapewnią sobie Państwo regularną dawkę przydatnych i praktycznych informacji wokół tematu domen internetowych i Ecommerce.

Aby dowiedzieć się ile kont SEDO może posiadać jeden użytkownik kliknij tutaj.

Brak komentarzy: